Kontaktskjema

Postet av Hallingdal Fotballklubb den 27. Mar 2015

Adresse: Tronderudvegen 1, 3550 GOL

Mail: post@golil.no eller hallingdalfotballklubb@gmail.com


Verv Navn Telefonnummer Mail
Styret Leder Tove Eggen Lien 90721912 tove-eggen.lien@hemsedal.kommune.no
Nestleder Gudrun Hesla 41579500 gudrun@oset.no
Kasserer Ingunn Haugstad 90681769 ingunn@kirkeboen.no
Styremedlem Knut Erik Hallingstad 95980041 lienveien@gmail.com
Styremedlem Nils Røkkum 98224316 nils.rokkum@gmail.com
Administrasjon Arve Rusberggard 94877037 post@golil.no
Ingvild Kvåle Myksvoll 90848386 hallingdalfotballklubb.no
Fiks - og overgangsansvarlig Jan-Eirik "Jansen" Thorberg 90053225 jthorberg@hotmail.com
Ingvild Kvåle Myksvoll 90848386 hallingdalfotballklubb@gmail.com
Idrettsfritidsordning (IFO) Leder Gøran Bråthen 97060820 godfotball@gmail.com
Sportslig ansvarlig og dommerkontakt Jan-Eirik "Jansen" Thorberg 90053225 jthorberg@hotmail.com
Trenere A-lag herrer "Jansen" 90053225 jthorberg@hotmail.com
Pawel Kazorowski 40573924 pakaczor@gmail.com
B-lag herrer Jørund Brekke 90861586 jbr@hol.kommune.no
Jonas Rodegård 41472215 j_rodegaard@hotmail.com
Juniorlag gutter Stian Bråten 90572582 stian_braaten@hotmail.com
HFK damer Henrik Johansson Thorset 97498919 henrik.thorset@hemsedal.kommune.no
Ingvild Kvåle Myksvoll 90848386 hallingdalfotballklubb@gmail.com
Geilo/HFK 2 damer Tore Dahl 40325879 tore.dahl@hotmail.com
Tom Audun Modalen 99204164 tomaudun@hotmail.com



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc